Вітання голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК з нагоди Дня міста Хмельницький

     Шановні мешканці та гості міста Хмельницький!

         Сьогодні ми відзначаємо чудове свято День нашого рідного Хмельницького. Тож прийміть найщиріші вітання від усього депутатського корпусу обласної ради, від мене особисто з прекрасним святом – Днем міста, яке є центром нашої Хмельниччини!

Хмельницький – не просто обласний центр, а місто особливе. Попри усі економічні негаразди та соціальні виклики, воно є одним із найкомфортніших міст України.

Впродовж багатьох років Хмельницький демонструє Україні, як можна зберігати соціально-економічну стабільність, завжди адекватно реагувати на суспільні виклики, є прикладом динамічного поступу у вирішенні багатьох проблем міського господарства, соціальних питань.

         Приємно бачити всі ті позитивні зміни, які відбуваються у рідному нам місті, яке з кожним роком все більше прикрашається новими дорогами, парками, дитячими та спортивними майданчиками, архітектурними спорудами європейського рівня.

         Місто над Бугом розбудовується, молодіє та живе багатогранним життям, підтверджуючи свій девіз бути щодня новим. У такому місті приємно жити, працювати, навчатися, виховувати дітей, відпочивати.

         Сьогодні Хмельницький – це місто розвинутої промисловості, соціальної сфери, місто, яке славиться високими здобутками у галузі освіти і науки, досягненнями у спорті та мистецтві.

         Владні структури міста, усвідомлюючи свою високу відповідальність перед міською громадою, спрямовують зусилля на забезпечення життєдіяльності обласного центру та надійного функціонування міського господарства. Свідченням успішної роботи є і те, що цьогоріч Парламентська Асамблея Ради Європи оголосила Хмельницький переможцем щорічної премії Europe Prize.

         Тож нехай зростає і надалі в мирі, любові та достатку наш славний Хмельницький, хай множаться його і ваші щасливі літа на славу рідному краю та Україні!

         У цей святковий день щиро вітаю всіх хмельничан із днем народження водночас древнього і молодого міста над Бугом!

         Нехай це свято буде для вас світлим і радісним! Щиро бажаю усім здійснення світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах!

         Зі святом, дорогі хмельничани!

         З Днем міста!

 З повагою

Віолета ЛАБАЗЮК, голова Хмельницької обласної ради

попередня статтяВолочиський машинобудівний завод «Мотор Січ» святкує 50-ту річницю від дня створення
наступна статтяХмельницький святкує 590-ту річницю