Волочиський машинобудівний завод «Мотор Січ» святкує 50-ту річницю від дня створення

Голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала колектив Волочиського машинобудівного заводу «Мотор Січ» з нагоди 50-річного ювілею від дня створення.

Підприємство входить до всесвітньо відомого акціонерного підприємства «Мотор Січ», яке свою продукцію постачає за кордон. З дати свого заснування підприємство почало завойовувати славу як надійного виробника складних технічних деталей до газотурбінних двигунів. Сьогодні завод спеціалізується на виробництві промислових газотурбінних електростанцій, виготовленні та ремонті двигунів, які використовуються як привід генератора електростанцій, виготовленні кріпильних деталей до авіаційних двигунів, технологічного оснащення та спецінструменту, а також більш як 60-ти найменувань товарів – продукції, яка користується попитом в Україні та за її межами. Також завод випускає товари господарського вжитку –  мотоблоки та садовий інвентар.

Машинобудівний завод, окрім успіхів в новітніх та технічних розробках, допомагає у розвитку Волочиської міської територіальної громади, оскільки є роботодавцем для понад 1200 працівників різних спеціальностей та наповнює податками місцевий бюджет.

Вітаючи від імені депутатського корпусу обласної ради машинобудівників з ювілеєм підприємства та з Днем машинобудівника  голова обласної ради Віолета Лабазюк сказала: «Сьогодні з гордістю можна зазначити, що ваш завод був і залишається одним із провідних підприємств машинобудування нашого краю. Якість та надійність виробленої заводом продукції високо оцінюють вітчизняні споживачі. Користуються попитом і товари народного споживання. Добре знають вашу продукцію і на ринках збуту за межами нашої країни. Зрозуміло, що протягом останніх років підприємству доводиться працювати в важких умовах нестабільності української економіки, посиленої агресією російських найманців на Сході країни. Проте, не зважаючи на такі умови, підприємство зберігає стабільність та здійснює процес технічного переозброєння виробництва. І це дозволяє вам з оптимізмом дивитися в завтрашній день. Адже стабільна робота вашого колективу – це і податки в бюджети, і робочі місця для людей».

Своєю чергою, голова обласної ради акцентувала, що вкрай важливим сьогодні залишається діяльність над активнішим залученням вітчизняних та іноземних інвестиційних коштів, над впровадженням більш гнучких умов для діяльності інвесторів в Україні. Мають бути створені умови, аби запобігти витоку кваліфікованих кадрів з держави та забезпечено захист вітчизняного товаровиробника, адже тільки так можна досягти поставленої мети і розбудувати успішну Україну.

Віолета Лабазюк подякувала машинобудівникам за працю, побажала успіхів в реалізації своїх професійних задумів та за багаторічну сумлінну працю, високі виробничі досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток галузі машинобудування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини і з нагоди 50-ї річниці створення Волочиського машинобудівного заводу АТ «Мотор Січ» нагородила Грамотами обласної ради працівників заводу – головного бухгалтера Ларису Липку, налагоджувальника верстатів і маніпуляторів Михайла Дрозда, бухгалтера Валентину Черняк та столяра Миколу Солтиса.попередня статтяВіолета Лабазюк: Молодіжні ради об’єднують небайдужих молодих людей, які готові спільно працювати над поліпшенням життя в своїх регіонах
наступна статтяВітання голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК з нагоди Дня міста Хмельницький