Вітання голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК з нагоди Дня міста Нетішин

Шановні нетішинці та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання від депутатів обласної ради, від мене особисто з прекрасним святом для кожного, хто вважає це чудове місто рідною домівкою – Днем міста Нетішин!

Літопис молодого міста енергетиків розпочався наприкінці сімдесятих років минулого століття. Більше чотирьох десятків років тому, далекого лютневого дня 1977 року провісником нової атомної ери для невеликого села Нетішин став забитий кілочок на місці майбутньої електростанції. Лише людина із багатою уявою могла зрозуміти: як звичний для цього місця спокійний ритм життя може кардинально змінитись на інший – стрімкий, напружений, діловий. Це місто стало рідним як для багатьох корінних жителів, так і для тих, хто свого часу приїхав працювати на будівництві та експлуатації Хмельницької АЕС. Тут переплелися та об’єдналися долі людей різних національностей, яких покликала романтика великих звершень у чарівну місцину із мальовничими куточками.

Це унікальне місто-супутник АЕС, яких в Україні лише чотири, де щодня виробляють електроенергію, є запорукою енергетичної незалежності країни. Багато років саме це невелике місто є символом енергії, світла і тепла в оселях регіону. Саме завдяки атомній енергетиці ми маємо значний вклад у казну міста та області. Лише кошти з податку на доходи з фізичних осіб, які надходять від Хмельницької АЕС у бюджети усіх рівнів, складають більше 355 мільйонів 120 тисяч гривень. А податкова частка ХАЕС до міського бюджету Нетішина становить майже 66% від загального обсягу.

Нині перед колективом Хмельницької АЕС стоять важливі завдання не лише щодо безпечної експлуатації першого та другого енергоблоків, а й щодо добудови третього та четвертого мільйонників. І у цьому напрямку ми маємо гарні перспективи спільно з американськими колегами. Впевнена, що вже скоро будуть прийняті довгоочікувані рішення, які принесуть процвітання та благополуччя не лише місту Нетішин, а й усій державі.

        Місто енергетиків прекрасне і неповторне, обдароване чисельними талантами як у сфері культури, мистецтва та спорту, так і фахівцями, які працюють на благо енергетичної незалежності України.

Кожен раз, буваючи у вашому місті, переконуєшся, наскільки дороге воно для кожного з вас і як ви його любите. Навіть не зважаючи на усі економічні складнощі сьогодення, Нетішин розбудовується, розвивається, молодіє та живе своїм цікавим багатогранним життям.        

Тож від усієї душі вітаю усіх нетішинців з Днем міста та бажаю мирного неба, міцного здоров’я, добробуту та злагоди!

Божого благословення вам, щастя та благополуччя!

Зі святом, дорогі нетішинці та гості міста!

        З Днем міста!

 З найщирішими побажаннями

Віолета ЛАБАЗЮК, голова обласної ради

 

попередня статтяВітання голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК з нагоди 812-ї річниці заснування міста Старокостянтинова
наступна статтяСпортивне свято «Жнива-2021»