Вітання голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК з Різдвом Христовим та Новим роком

 Шановні жителі Хмельниччини!

Дорогі мої земляки!

Щиро вітаю вас з Різдвом Христовим та Новим 2023 роком!

Традиційно у ці дні, які  символізують початок нового, чистого і світлого періоду життя, бажають залишити в минулому всі негаразди. Розумію, з яким нетерпінням кожен з вас хоче позбутися усіх жахів війни, які прийшли в Україну у році, що минає.

Цей рік змінив нас, змінив наші цінності, наш світогляд. Ми тепер знаємо, що значить бути щасливими. Щастя – не в достатку, а в праві жити вільно на своїй землі. Будувати своє майбутнє за своїми планами і бути впевненим у дні завтрашньому.

Ми з вами маємо багато гарних ідей та плануємо реалізувати чимало креативних проєктів. У кожній з 60 громад і на Хмельниччині загалом. Найголовніша з них – перемогти ворога і повернути мир на нашу землю. Саме тому ми об’єднані, як ніколи, задля Перемоги.

          Ніхто і ніколи не зламає нашого прагнення жити у вільній та незалежній Україні!

Тож нехай світло Різдвяної зірки зігріє теплом кожного українського захисника, кожну українську родину!

Нехай у новорічну ніч з неба падають лише пухнасті сніжинки, а вибуховими будуть лише радісні емоції від наших перемог!

Щиро дякую усім, хто своєю мужністю та хоробрістю наближає нашу Перемогу, хто підтримує Збройні сили України, хто займається волонтерською діяльністю і хто допомагає переселенцям!

Тож нехай рік прийдешній буде роком нашої Перемоги!

Нехай таїнство Різдва Христового наповнить наші оселі благословенням, додасть сил та віри у щасливе майбутнє нашої рідної України!

         З Різдвом Христовим!

З Новим 2023 роком!