Визначено склад комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницького обласного художнього музею

Сьогодні, 11 травня, у приміщенні обласної ради було проведено жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій та Хмельницької обласної ради до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний художній музей».

Від громадських організацій визначено наступних осіб: Сабія Олега Миколайовича від Хмельницького обласного відділення творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»; Шавиріну-Школяр Марину Аркадіївну – від Хмельницької обласної організації національної спілки фотохудожників України та Шпаковського Сергія Михайловича від ГО «Хмельницька міська організація Національної спілки краєзнавців України».

За результатами проведеного жеребкування від Хмельницької обласної ради визначено таких депутатів: Миколу Моцного, Миколу Олицького та Артема Ромасюкова.

Протокол жеребкування

Онлайн трансляція жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій та Хмельницької обласної ради до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний художній музей»

попередня статтяЗа чотири місяці власні доходи об’єднаних громад зросли у 2 рази
наступна статтяОбласна влада та бізнес обговорили стратегію розвитку Хмельниччини