Визначено склад комісії з проведення конкурсного добору на посади директорів закладів обласної комунальної власності

Сьогодні, 24 березня, у приміщенні обласної ради було проведено жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій та Хмельницької обласної ради до складу комісії з проведення конкурсного добору на посаду директорів Хмельницького обласного літературного музею, Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки, Хмельницького обласного науково-методичного центру культури та мистецтва.

Від громадських організацій визначено наступних осіб до складу комісії з проведення конкурсного добору на посаду директорів Хмельницького обласного літературного музею: Балему Ростислава Миколайовича – від Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України, Казанцева Дмитра Юрійовича – від Хмельницької міської громадської організації «Хмельницька міська спілка колекціонерів «Проскурівський колекціонер», Казанцеву Галину Степанівну – від Хмельницької міської громадської організації «Хмельницька міська спілка колекціонерів «Проскурівський колекціонер».

Від Хмельницької обласної ради: Бандирського Віталія Анатолійовича, Островську Нілу Василівну та Ромасюкова Артема Євгенійовича.

Від Хмельницької обласної ради до складу комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки обрано Бандирського Віталія Анатолійовича, Берегову Оксану Віталіївну та Моцного Миколу Івановича.

Від Хмельницької обласної ради до складу комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури та мистецтва – Островську Нілу Василівну, Ромасюкова Артема Євгенійовича та Зеленко Тетяну Іванівну.

Розпорядження “Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури “Хмельницький обласний літературний музей”

Відеотрансляція жеребкування

 

 

попередня статтяНацгвардійців привітали з професійним святом
наступна статтяОбласна рада затвердила чотири нових регіональних програми