Володимир Гончарук провів прийом громадян з особистих питань

27 липня перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук провів прийом громадян з особистих питань. До посадовця зі своїми наболілими проблемами звернулися жителі з різних куточків області.

Мешканець з міста Хмельницький порушив перед першим заступником голови обласної ради проблемне питання, яке стосується, на думку заявника, системного зловживання з боку АТ «Хмельницькобленерго» під час проведення перевірок працівниками товариства приватних споживачів електроенергії. Разом з тим, заявник не погоджується з відповідними численними рішеннями судів з порушеного питання. Володимир Гончарук, своєю чергою, зазначив, що дане звернення обласною радою буде розглянуто у межах наданих чинним законодавством повноважень.

Ще дві мешканки з міста Полонне та Волочиського району (колишнього адміністративно-територіального поділу) звернулися до обласної ради з проханням допомогти відремонтувати дорогу та вирішити побутове питання із недобросовісними сусідами. Оскільки звернення не належать до компетенції обласної ради, вони скеровані для реагування у відповідні інстанції.

Прийом громадян з особистих питань керівництвом обласної ради здійснюється відповідно до затвердженого графіка.

попередня статтяЧлени колегії ОДА проаналізували підсумки соціально-економічного розвитку області за перше  півріччя 2021 року
наступна статтяЖурналістів запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі робіт про децентралізацію