Володимир Гончарук провів прийом громадян з особистих питань

204

Сьогодні до першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука під час особистого прийому звернулися мешканці краю з різноманітними проблемами.

Зокрема, Михайло Дмитрович з с.Зіньків Віньковецького району просить сприяння у посадовця щодо виплати пенсіїї у повному обсязі. На думку чоловіка, уже впродовж кількох років йому недоплачують пенсію. Аби розібратись достеменно у даній проблемі, відповідне звернення буде направлено керівництву Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

Ще одне колективне звернення, яке розглянув сьогодні посадовець, стосувалось функціонування Мазниківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, що розташований у Деражнянському районі. Дев’ять працівників цього закладу, управління яким здійснює обласна рада, звернулись до керівництва з проханням не ліквідовувати даний заклад.

Володимир Гончарук повідомив, що поки проекту рішення щодо ліквідації даного об’єкту соціального захисту немає. Втім, дане питання потребує детального вивчення. І, звичайно, обов’язково рішення має бути досить виваженим, аби чималий колектив закладу не залишити без роботи.

Інша значна частина звернень, традиційно, стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування.

Особистий прийом громадян головою обласної ради та його заступниками здійснюється згідно з затвердженим графіком