Восьма хвиля програми «Власна справа»: Переможці отримають мікрогранти на понад 48 млн грн

207 переможців восьмої хвилі програми «Власна справа» отримають мікрогранти на започаткування та розвиток бізнесу на загальну суму 48,4 млн гривень.

Як повідомляють у Міністерстві економіки України, мікрогранти на старт та розвиток бізнесу є найбільш популярною програмою проекту «єРобота». Незважаючи на те, що програма вже діє чотири місяці, інтерес до неї серед малого бізнесу не зменшується. Кожні два тижні надходить понад дві сотні нових проектів, які потенційно мають створити близько півтисячі нових робочих місць. За результатами восьми хвиль цієї програми визначено 1,9 тисячі переможців, які створять під час реалізації своїх проектів 4500 нових робочих місць.

Серед 207 переможців восьмої хвилі програми «Власна справа» 51 особа планує започаткувати чи розвивати проекти в сфері оптової та роздрібної торгівлі, 51 – в переробній промисловості, 29 – в сфері тимчасового розміщування та організації. Внаслідок реалізації бізнес-планів отримувачів грантів буде створено 474 робочих місця.

Нагадаємо, проект «єРобота» включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері.

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми «єРобота» триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

За матеріалами Урядового порталу

попередня статтяУряд урегулював питання використання документів, термін дії яких закінчився у період воєнного стану
наступна статтяОбласний науково-методичний центр культури і мистецтва запрошує колег долучитися до Всеукраїнського майстер-класу із самчиківського розпису