Вперше на Хмельниччині відбувся молитовний сніданок, присвячений Дню працівників освіти

Сьогодні на Хмельниччині відбувся перший молитовний сніданок, присвячений Дню працівників освіти.

За ініціативи ректора одного з найстаріших освітніх закладів області – Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни Шоробури, представники влади міста та області, бізнесу, різних релігійних конфесій спільно з освітянською спільнотою Хмельниччини об’єднались у молитві за свободу української держави та народу, волю та найшвидшу перемогу над окупантами.

Тема єдності та порозуміння, віри в добро та взаємодопомогу є головними меседжами таких зустрічей.

Особливо важливо це час, коли Україна потерпає від агресії російських окупантів. Молитва є найсильнішим оберегом для наших захисників, для усіх, хто опинився в біді.

Як зазначила під час свого виступу голова обласної ради Віолета Лабазюк, кожен з нас має згадати Божі заповіді та, розпочавши з себе, запитати у свого сумління – що я зробив для України?

Приємно, що саме освітяни підтримали гарну традицію проведення молитовних сніданків, які вже стали звичним духовним явищем у нашій країні та на Хмельниччині зокрема. Звертаючись до Всевишнього, ми просимо захисту для тисяч освітян, які змінивши класи та аудиторії на окопи і бліндажі, стали воїнами, нашими захисниками. Тому перед тими працівниками освіти, які, дякуючи нашим захисникам, продовжують працювати, головним завданням є не лише дати знання, а виховати справжніх патріотів України. Переконана, що сьогоднішня наша спільна молитва буде почута Всевишнім і стане оберегом для наших захисників, усіх, хто потребує підтримки та благословення“, – зазначила посадовець.

Також Віолета Олександрівна висловити вдячність тим церквам і релігійним організаціям, усім громадам, які підтримують Божим словом, молитвою і гуманітарною допомогою наших захисників, людей, які потерпають від війни, усім, хто звертається до Всевишнього з проханням про допомогу.

У спільній молитві представники місцевої влади та всі присутні виголосили молитви за Україну, за нашого президента та наш незламний народ, попросивши у Господа Бога благополуччя, злагоди та щасливого майбутнього на теренах рідної Батьківщини.

На завершення заходу учасники разом з представниками хору виконали спільну молитву “Боже, великий, єдиний…”, аби благословення Господнє прийшло у кожну родину, принесло мир, добробут, мудрість, терпіння та любов.

Будьмо згуртованими задля наближення нашої Перемоги, заради майбутнього рідної нам Хмельниччини та Української держави!“, – виголосила голова ради.

 

попередня статтяХмельницька обласна рада інформує про роботу Центру гуманітарної допомоги
наступна статтяВіолета Лабазюк ознайомилася з умовами вихованців, які проживають у комунальних закладах соціального захисту