Врятувати найменших: гуманітарну допомогу отримала обласна дитяча лікарня

Черговий вантаж медичних препаратів було передано з гуманітарного штабу Хмельницької обласної ради для обласної дитячої лікарні.

Варто зазначити, що отримати такий великий обсяг необхідних медикаментів на суму 30 тисяч євро для закладів охорони здоров`я Хмельниччини вдалося, завдяки співпраці голови обласної ради Віолети Лабазюк з благодійною організацією Stiftung Mainzer Herz  та клінікою Universitätsmedizin Mainz з Німеччини.

Посадовець переконана, що ця допомога стане важливим компонентом, який значно покращить роботу медичних установ та надасть змогу якісно та ефективно лікувати маленьких пацієнтів.

Хмельницька обласна рада докладає максимум зусиль, аби забезпечити заклади охорони здоров`я області необхідними препаратами задля покращення якості їхньої роботи. Сьогодні вони працюють в посиленому режимі, приймаючи не лише жителів Хмельниччини, а й вимушено переміщених осіб з інших областей. Питання надання якісних медичних послуг залишається одним із пріоритетних напрямків у нашій роботі та потребує залучення значного фінансового ресурсу обласного бюджету“, – зазначила голова ради.

До слова, більшу частину гумдопомоги складають медичні препарати, спрямовані на лікування хворих цукровим діабетом, інфекційними та серцевими захворюваннями, а також необхідні матеріали для перев’язок, антисептичні та одноразові медичні засоби.

Частину медикаментів вже було передано на потреби закладів охорони здоров`я. Загалом медичну допомогу, яку надали благодійники найближчим часом буде розподілено між 12 закладами області.

попередня статтяДержавні аудитори Хмельниччини встановили недоліки в діяльності обласної стоматологічної поліклініки на загальну суму понад 15 млн грн
наступна статтяПро історію становлення Хмельницької області говорили на всеукраїнській науково-практичній конференції