Вихованці ХОЦТКУМ стали бронзовими призерами на Чемпіонаті України з водного туризму

Команда гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер – керівник гуртків Ігор КУКУРУЗА) взяла участь у Чемпіонаті України серед учнів зі спортивного туризму – водний туризм, який проводився на початку жовтня на річці Південний Буг в с. Сокілець Хмільницького р-ну Вінницької області.

За програмою Чемпіонату учасникам необхідно було подолати три дистанції четвертого (із п’яти класів складності) класу «Ралі», «Слалом» і «Спринт», які були поставлені на мальовничій стрімкій порожистій ділянці річки Південний Буг. При проходженні дистанцій командними екіпажами двох (С-2) та чотирьохмісних катамаранів (С-4) суддями оцінювалися правильність та швидкість проходження.

Команда ХОЦТКУМ у складі Мирослава Возного, Дениса Кафтанюка, Іллі Сисюка, Івана Якимчука, Владислави Ващук, Богдана Грига, Валентина Чайковського та Віталія Гудя показали такі результати:

На дистанції «Ралі» екіпаж чотирьохмісного катамарану (С-4) посів 5 місце, а екіпаж двохмісного катамарану(С-2) – 6 місце.

На дистанції «Слалом» екіпаж С-4 показав 3-ій результат, а екіпаж С-2 – 6-ий.

Дистанцію «Спринт» екіпаж С-4 пройшов дистанцію найкраще і посів 1 місце, а екіпаж С-2 – 4 місце.

У загальному заліку наша команда посіла ІІІ загальнокомандне місце, поступившись лише командам Київської області та м. Києва.

Наші спортсмени виконали перший дорослий розряд зі спортивного туризму.

попередня статтяНеперевершене свято танцю!
наступна стаття“FreeDreams” – простір успіху, зустрічей та ідей