Виставку «Сяйво душі» презентували в науково-методичному центрі культури і мистецтва

Сьогодні у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва відбулося урочисте відкриття персональної виставки художніх виробів з бісероплетіння хмельничанки Алли Учик.

Експозиція налічує більше 100 жіночих прикрас. Серед  виробів авторські традиційні гердани, силянки, намиста, а також кольє, комірці, броші та підвіски.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк майстриню привітала начальник відділу з питань місцевого самоврядування та комунікацій виконавчого апарату ради Леся Кондратенко. Посадовець зазначила, що назва виставки «Сяйво душі» досить точно віддзеркалює багатство душі мисткині. Вона побажала Аллі Учик творчого неспокою та усією щедротою своєї душі втілювати задуми у майбутніх багатогранних виробах.

За натхненну самовіддану працю, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, популяризацію українського мистецтво, відродження та примноження традицій культурної спадщини Хмельниччини, високу професійну майстерність  Аллу Учик відзначено Подякою обласної ради та цінним подарунком.

Талановиту майстриню також привітали директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Майя Онищук, голова Хмельницького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва Таїсія Стан, представники обласної державної адміністрації.

Відвідувачів виставки вразили своєю довершеністю численні вироби з бісеру.

Алла Учик займається бісероплетінням від 2017 року. За цей час майстриня створила більше тисячі прикрас для жінок і чоловіків. Мисткиня є багаторазовою лауреаткою міжнародних та всеукраїнських конкурсів, володаркою  Гран-прі міжнародних конкурсів мистецтв.

Виставка триватиме до 10 грудня 2021 року, відвідати її можна безкоштовно з понеділка по п’ятницю від 11 до 16 год.

попередня статтяПроаналізовано перелік проєктів для включення у нову програму «Питна вода Хмельниччини»
наступна статтяВіолета Лабазюк відвідала Волочиську територіальну громаду