Визначено переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт

Підбито підсумки обласного конкурсу науково-дослідних робіт, який започаткований обласною радою у 2003 році. Цьогоріч конкурс проведено вже всімнадцяте. На жаль, у минулому році, із-за воєнної агресії рф, конкурс не проводився.

Сьогодні під головуванням заступника голови постійної комісії з питань охорони здоров´я, соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту Світлани Павлишиної відбулося засідання комітету з підбиття підсумків  цьогорічного обласного конкурсу науково-дослідних робіт.

У нинішньому році на конкурс надійшло 18 наукових робіт від дев´яти освітніх установ, авторами яких є 38 науковців області. Зокрема, від Хмельницького національного університету надійшло 10 науково-дослідних робіт та по одній роботі від Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Подільського державного університету, Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Хмельницького інституту МАУП, Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів обласної ради і Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького.

Результати моніторингу науково-дослідних робіт оголосив секретар комісії Володимир Кулик. Члени конкурсної комісії детально розглянули усі подані на конкурс роботи і шляхом голосування визначили переможців за такими чотирма номінаціями: «Прикладні/фундаментальні НДР (технічного профілю)», «НДР за тематикою суспільних та гуманітарних наук», «Монографії, підручники і навчальні посібники» та «Науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених».

З метою забезпечення належного відзначення переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт, підвищення його престижності та посилення конкуренції між учасниками, їх мотивації до подальших наукових пошуків, спрямованих на впровадження нових розробок у різних сферах життя області, обласною радою визначено  розмір першої премії – десять тисяч гривень, другої – сім та третьої – п’ять.

Члени конкурсного комітету запропонували внести зміни щодо розширення номінації «Науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених» та доповнити конкурс номінацією «Переклади фахової літератури».

Імена переможців конкурсу НДР планується оголосити на урочистостях з нагоди Дня науки у Будинку рад.

попередня статтяЯк розвивати бізнес під час війни: безоплатний інтенсив E-Export
наступна статтяЩо вже зроблено для вдосконалення військово-лікарських комісій