Як розвивати бізнес під час війни: безоплатний інтенсив E-Export

Укрпошта запускає програму E-Export Intensive для підприємців, які через війну змушені були перезапускати свій бізнес, а також для переселенців та ветеранів, які раніше не мали досвіду ведення бізнесу, але хотіли б розпочати власну справу. Відкриття інтенсиву відбудеться 18 травня на окремому заході — зареєструватися можна за посиланням

Головні теми події:

  • Де і як шукати підтримку для розвитку власного проєкту? Які грантові програми зараз доступні для українців?
  • Як влаштована інтернет-торгівля? Чому не варто її боятися?
  • Як визначити перспективність платформи та ринку або де знайти товар, якщо ви не виробник?
  • Як працює операційна модель? Доставка та приймання оплати.

Крім цього, під час заходу презентують грантові можливості:

  • 250 тис. – 1 млн гривень від Міністерства економіки України для ветеранів та другого з подружжя на розвиток власного бізнесу
  • $10 000 – $35 000 від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для малих та середніх підприємств, зокрема, для підтримки відновлення та безперервності бізнесу, гранти для жіночих і сімейних підприємств.

Мета E-Export Intensive — підтримати напрям експорту через торгові онлайн-платформи, допомогти 1000 експортерам масштабуватися протягом двох місяців. Програма є частиною E-Export school — вебінарного проєкту для підтримки малого та середнього бізнесу.

Продовженням події стане серія практичних вебінарів у червні та липні, під час яких розглянуть нюанси роботи з e-commerce та експортом, а також стратегії збільшення продажів за допомогою промоактивностей. 

E-Export School — можливість підтримати українських підприємців у процесі опанування ними міжнародних ринків та на початку шляху в експорті. Укрпошта провела понад сто заходів у межах цієї ініціативи.

попередня статтяНадано фінансово-кредитну підтримку фізичній особі-підприємцю з Наркевицької територіальної громади
наступна статтяВизначено переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт