Визначено переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт

779

Щороку, у третю суботу травня, згідно Указу Президента України від 14 лютого 1997 року у нашій країні відзначається День науки. І саме напередодні професійного свята науковців підбиваються підсумки обласного конкурсу науково-дослідних робіт, який започаткований обласною радою у 2003 році.

У середу, 12 травня, відбулося засідання комісії з підбиття підсумків  цьогорічного обласного конкурсу науково-дослідних робіт.

Голова комісії, депутат обласної ради Світлана Павлишина поінформувала членів комісії, що цьогоріч на конкурс надійшло 15 наукових робіт від десяти наукових установ за участю 32 науковців області. Зокрема, від Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  надійшло три науково-дослідні роботи, від Хмельницького національного університету, Подільського аграрно-технічного університету та Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького – по дві роботи,  від Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна», Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації, Наукового експертно-криміналістичного центру МВС України, Хмельницького ліцею №17 та Славутського ліцею І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради – по одній роботі.

Результати моніторингу науково-дослідних робіт оголосив секретар комісії Володимир Кулик. Члени конкурсної комісії детально розглянули усі подані на конкурс роботи і шляхом голосування визначили переможців.

Варто зазначити, що з метою забезпечення належного відзначення переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт, підвищення його престижності та посилення конкуренції між учасниками, їх мотивації до подальших наукових пошуків, спрямованих на впровадження нових розробок у різних сферах життя області, у 2019 році обласною радою було збільшено розмір грошових премій переможцям, а саме: перша премія – десять тисяч гривень та сім і п’ять відповідно друга та третя премії.

Оголосити імена переможців конкурсу планується на урочистостях з нагоди Дня науки 20 травня у Будинку рад.