“Я Артист – ОНЛАЙН”. Підсумки наймаштабнішого дистанційного конкурсу в Україні

Ось і завершився  наймаштабніший Всеукраїнський багатожанровий дистанційний конкурс «Я Артист – ОНЛАЙН», який було організовано Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва.

Під час карантинних заходів в нашій державі працівники Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва розуміючи, що проведення очних фестивалів-конкурсів наразі неможливе, вирішили  провести безкоштовний обласний онлайн конкурс, який би дозволив замінити особисту присутність конкурсанта дистанційною участю.

З 5 травня по 15 червня 2020 року надійшло близько 2100 заявок на участь у конкурсі зі всіх куточків нашої держави. Ми, організатори, зрозуміли, що зі статусу «обласний» конкурс автоматично став Всеукраїнським.

Учасники за віком від 4 років мали можливість прийняти участь у таких номінаціях: “вокальна творчість”, “вокально-інструментальна творчість”, “інструментальна творчість”, “танцювальна творчість”, “театральна творчість”, “художнє слово”, “інші номінації”. Згідно положенню про конкурс кожен учасник мав можливість надіслати відео декількох своїх виступів в одній або різних номінаціях. Журі  конкурсу оцінювало кожен виступ в режимі «онлайн».

З 2100 заявок конкурсантам до 20 липня буде надіслано 1823 онлайн-диплома (якщо учасник надіслав два, три відео в одній номінації, тоді він отримує один диплом зі званням лауреата І, ІІ, ІІІ ступеню або дипломанта за свій кращий виступ).

Велике дякуємо Вам, дорогі учасники, батьки, викладачі, керівники, за проявлений інтерес до нашого конкурсу. Всім бажаємо великих успіхів у житті!

Результати по кожній номінації з відео виступами учасників ви можете переглянути за посиланнями нижче. Ну а далі буде…


Усі запитання просимо надсилати на офіційну скриньку конкурсу:

artist.khm@gmail.com


Результати “Інструментальне мистецтво”

Результати “Вокальне мистецтво”

Результати “Вокально-інструментальне мистецтво”

Результати “Танцювальна творчість”

Результати “Художнє слово”

Результати “Театральне мистецтво”

Результати “Інші номінації”

 

попередня статтяОбласні комунальні заклади культури і туризму розробляють ідеї для залучення грантових коштів
наступна статтяПрацевлаштування учасників АТО