єРобота: 136 українців отримають мікрогранти від держави на власну справу

136 переможців першої цього року хвилі програми “Власна справа” отримають мікрогранти на старт чи розвиток свого бізнесу.

Уряд продовжує підтримувати бізнес та стимулювати його розвиток через надання грантів. Програма мікрогрантів залишається дуже затребуваною серед українців, які прагнуть започаткувати власну справу, або розширити її. В першу цього року хвилю подачі заяв на отримання мікрогрантів надійшло майже 900 заяв. За результатами їх розгляду 136 українців визначені переможцями і отримають від держави до 250 тисяч гривень фінансової підтримки на підприємницьку діяльність. В процесі реалізації своїх бізнес-проектів планується створити понад 300 нових робочих місць.

Серед переможців, які отримають мікрогранти, майже порівну жінок (53%) і чоловіків (47%), понад 70% грантоотримувачів мають вищу освіту.

Переможці реалізовуватимуть свої бізнес-проекти в сферах:

  • оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспорту – 51 отримувач;
  • тимчасового розміщування та організації харчування – 20;
  • переробної промисловості – 14;
  • професійної, наукової та технічної діяльності – 10.

Минулого року мікрогранти на започаткування чи розвиток бізнесу отримали понад 3 300 заявників на загальну суму 777 млн грн. У 2023 році на програму “Власна справа” бюджетом передбачено 1,8 млрд грн, що дозволить видати близько 10000 мікрогрантів.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подача заявки на всі напрямки програми єРобота здійснюється через Портал Дія.

Джерело: Урядовий портал

 

 

 

 

 

попередня стаття«Херсонщина – це Україна!»
наступна статтяСлава Україні! – саме ці слова відображають гідність та мужність справжнього українського Героя