Ювілей Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка

28 листопада заступник голови обласної ради Валерій Лесков взяв участь в ювілейних урочистостях з нагоди 80-річчя заснування Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка. До речі, саме цього дня на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації директор бібліотеки Валентина Чорноус отримала нагрудний знак до почесного звання “Заслужений працівник культури”.

З нагоди ювілею в першій половині дня у бібліотеці пройшла науково-практична конференція “Формування національно-патріотичної свідомості дітей в бібліотечному просторі Хмельниччини”.

Учасники обговорювали важливі питання щодо виховання патріотизму юних читачів, нові формати бібліотечної практики, інноваційні підходи та соціальне партнерство. У роботі конференції взяли участь генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко, директори Львівської та Тернопільської обласних бібліотек для дітей, представники управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА, голова Хмельницького відділення УБА Надія Синиця, заступники директорів районних та міських бібліотек для дітей області. Доєдналися до конференції й освітяни. Вчителі НВО №5 повідали про важливість співпраці з бібліотекою.
По закінченню конференції відбулися ювілейні урочистості. Колектив бібліотеки нагороджений грамотою міністерства культури України.

Привітали бібліотекарів зі святом представники влади: заступник голови Хмельницької обласної ради Валерій Лесков, заступник міського голови Галина Мельник, начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницької області Василь Віконський, директори обласних закладів культури, творчі спілки та інші.

«Сьогоднішнє свято об’єднало не лише колег-бібліотекарів, але й усіх, хто по-справжньому відданий книгам і читанню,– наголосив у своєму вітальному слові Валерій Лесков. – Тож бажаю вам, шановні працівники бібліотеки, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави».

Запрошені гості високо оцінили роботу бібліотеки. Це засвідчують  численні нагороди та відзнаки, які отримали члени дружнього колективу.

Атмосферу святковості створювали вихованці Зразкового дитячого хору “Подільські солов’ї”, Дитячого театру “Летючий корабель”, Студії танцю Адріани Власової, чоловічий квінтет “Мікст”, тріо гітаристів Хмельницької дитячої школи мистецтв, Олександра Чепурна.

 Наша бібліотека відзначила своє 80-річчя з часу заснування. З цієї нагоди відбулася науково-практична конференція “Формування національно-патріотичної свідомості дітей в бібліотечному просторі Хмельниччини.

За матеріалами ХОДБ ім.Шевченка

попередня статтяВідбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації
наступна статтяСвітлана Ковальчук – переможець конкурсу на посаду головного лікаря обласного дитячого спеціалізованого санаторію “Світанок”