Світлана Ковальчук – переможець конкурсу на посаду головного лікаря обласного дитячого спеціалізованого санаторію “Світанок”

29 листопада за участі першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду головного лікаря обласного дитячого спеціалізованого санаторію “Світанок”.

Члени конкурсної комісії у складі депутатів обласної ради Валентини Гладій, Миколи Янчука та Едуарда Латинського, заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяни Косовської, а також працівників управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради опрацювали подані єдиним кандидатом документи, визначили їх відповідність кваліфікаційним вимогам, за результатами чого до участі у конкурсі було допущено Світлану Ковальчук, яка уже понад сімнадцять років очолює даний комунальний заклад.
Конкурсною комісією відразу проведено співбесіду з кандидатом на посаду головного лікаря. Світлана Михайлівна розповіла своє бачення подальшої роботи комунального підприємства та його майбутні перспективи, відповів на чисельні запитання членів комісії.
За результатами засідання члени комісії визначили кандидатуру Світлани Ковальчук переможцем конкурсу.
Враховуючи рішення конкурсної комісії, кандидатуру переможця конкурсу направлено голові обласної ради для винесення питання про призначення головного лікаря обласного дитячого спеціалізованого санаторію “Світанок”  на розгляд депутатів на черговій шістнадцятій сесії облради, пленарне засідання якої заплановано на 22 грудня цього року.
попередня статтяЮвілей Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка
наступна статтяСтартувала Національна премія для фахових медійників