З нагоди 80-річчя створення обласної організації УТОГ

28 листопада заступник голови обласної ради Валерій Лесков взяв участь в урочистостому заході, присвяченому 80-річчю з дня заснування Хмельницької обалсної організації Українського Товариства глухих.Актова зала обласного Будинку культури УТОГ, що на вул. Пилипчука 26/1, де вже впродовж 20 років працює товариство, ледь вмістила більше півтора сотні людей, якими опікується обласна організація УТОГ.

У своєму вітальному слові Валерій Лесков висловив щирі слова подяку усьому колективу обласної організації УТОГ на чолі з Миколою Адамчуком.

«Колектив товариства глухих показує всім нам приклад турботи та милосердя, – наголосив посадовець. – Саме ви робите повноцінним життя людей, які мають вади слуху. Здоровій людині дуже складно уявити, як можна жити у світі, куди не проникають звуки. Ви дбаєте, щоб ці люди не відчували себе обділеними, мали доступ до освіти та професійних знань, долучались до культури та мистецтва. Завдяки вашій роботі, здібності та досягнення людей з  вадами слуху, стають потрібні суспільству».

Щирі слова вітання лунали сьогодні і від посадовців облдержадміністрації та Хмельницької міської ради. Грамотами обласної ради, ОДА та міської ради нагороджено активних членів Хмельницької обласної організації УТОГ.

А святковим подарунком для усіх присутніх стали виступи наймолодших вихованців організації.

 

попередня статтяВизначено переможців обласного конкурсу журналістських робіт
наступна статтяВідбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації