З нагоди 30-річчя Незалежності України у Хмельницькому пройшла Хода Героїв

Сьогодні, 24 серпня, з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, в усіх куточках нашого краю відбулись масові урочисті заходи.  В обласному центрі сьогоднішнє відзначення розпочалось вшануванням пам’яті борців за волю та Незалежність України.

З 9 години ранку від пам’ятника “Ангел Скорботи”  центральними вулицями міста пройшла пам’ятна Хода Героїв за участю  голови обласної ради Віолети Лабазюк, голови обласної державної адміністрації Сергія Гамалія, їх заступників, ветеранів АТО/ООС, членів сімей загиблих у російсько-українській війні, військових, правоохоронців, громадськості.

Святкуючи 30-ту річницю Незалежності, ми завдячуємо свою шану Богу і мільйонам патріотів, які стали жертвами боротьби за право бути господарями на своїй землі. За цей день ми і сьогодні платимо дорогою ціною життів наших патріотів в умовах неоголошеної війни на Сході країни”, – зазначила Віолета Лабазюк під час спілкування з учасниками ходи Героїв.

Урочисті покладання квітів відбулись до пам’ятників тим, хто відвойовував нашу незалежність.

Уже на центральній площі міста біля Меморіальної стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та неоголошеної війни Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Православної церкви України Владика Павло зачитав молитву та провів панахиду за загиблими.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять новітніх Героїв Хмельниччини.