З нагоди Дня Незалежності відбулося спецпогашення марки «Вільні, Незламні, Непереможні» 

«Укрпошта» запустила марку «Вільні, Незламні, Непереможні», присвячену Дню Незалежності України та 6 місяцям з дати початку гарячої фази війни. Блок складається з марки з українським воїном та шести ілюстрацій, які відображають реалії війни.

На майдані Незалежності міста Хмельницький відбулася церемонія спецпогашення марки «Вільні, Незламні, Непереможні», в якій взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, директор Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» Микола Громов.

Наклад поштового блока – 1 млн примірників. Номінальна вартість блока — 60 грн. До блока також випустил конверти «Перший день» і немарковані художні конверти.

Через посилені заходи безпеки 24 серпня усі головні поштамти країни – зачинені. Тому погашення конвертів з новими марками штемпелем «Перший день» для філателістів та усіх бажаючих у Хмельницькому відбуватиметься 26 серпня на головпоштампті.

Задля дотримання заходів безпеки марка буде доступна для продажу онлайн – в магазині “Укрпошти” та всіх інших майданчиках.

Нагадаємо, що з початку воєнних дій «Укрпошта» ввела в обіг марки «Русскій воєнний корабль, іді… !», «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!», «Українська Мрія» та «Доброго вечора, ми з України».

попередня статтяВшанували пам´ять борців за незалежність України
наступна статтяУ Волочиську День Незалежності відзначили молитвою за Україну