Вшанували пам´ять борців за незалежність України

Сьогодні наша держава відзначає День Незалежності України.

31-у річницю наша країна зустрічає в умовах повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої суверенної держави.

З метою дотримання заходів безпеки, обмежено проведення масових заходів. Адже від підлого ворога в такий день можна чекати чого завгодно.

З нагоди Дня Незалежності перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, керівництво обласної державної адміністрації, міської ради, представники духовенства, силових структур, громадськість міста вшанували пам’ять усіх, хто присвятив своє життя боротьбі за свободу та загинув за незалежність України, поклавши живі квіти до Стели пам´яті Героїв Небесної Сотні та Героїв неоголошеної російсько-української війни, що на майдані Незалежності обласного центру.

Також поклали живі квіти, вшанувавши пам´ять борців за незалежність України, до пам´ятника Героям Небесної Сотні, В´ячеславу Чорноволу, Тарасу Шевченку, меморіальних дошок Симону Петлюрі, Роману Шухевичу, Євгену Коновальцю, Костю Місевичу.

Будьмо гідні Героїв, які віддали найдорожче – своє життя за незалежну, суверенну, неподільну Українську державу!

Віримо в перемогу над російським агресором, у відбудову та процвітання нашої рідної України, бо нема сильнішої держави у світі, яка б так мужньо боролася за свою гідність та незалежність!