З нагоди Міжнародного дня кооперативів

1 липня заступник голови обласної ради Валентин Соколюк привітав працівників Спілки споживчих товариств Хмельницької області з Міжнародним днем кооперативів.

Міжнародний день кооперативів відзначається щорічно у першу суботу липня. Це свято засноване Генеральною Асамблеєю ООН у 1995 році. У той пам’ятний рік вся світова спільнота відзначала сторіччя Міжнародного кооперативного альянсу. Це об’єднання організацій, яке налічує 760 мільйонів членів в 100 країнах.

Сьогодні ж, напередодні свята, працівники облспоживспілки приймали вітання в режимі ZOOM-конференції.

У своєму вітальному слові Валентин Соколюк відзначив важливість ролі кооперації у розвитку економіки області, та є ефективною формою забезпечення економічних, соціальних і культурних потреб.

“Зараз, у непростий період реформування економіки України, споживча кооперація області відроджує свої позиції і спрямовує багатогалузеве кооперативне господарство в русло стабілізації і подальшого розвитку, – сказав посадовець.Впевнений, що споживча кооперація, повніше використовуватиме свій економічний, виробничий і кадровий потенціал, підприємливість та вміння долати труднощі, примножить внесок у зміцнення економіки області”. 

З нагоди свята кращих працівників Спілки споживчих товариств Хмельницької області відзначено Грамотами обласної ради та цінними подарунками.

попередня статтяРоботодавець – клієнт служби зайнятості номер 1
наступна статтяВ обласній раді визначили представників фракцій та громадськості для включення до складу конкурсної комісії