Запрошуємо на IV Міжнародний конкурс-фестиваль «Перлина Fest»

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до участі у підготовці IV Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Це мистецьке дійство відбудеться 10 березня 2018 року в приміщенні Колонної зали Київської міської державної адміністрації (м.Київ, вул. Хрещатик, 36). 

Конкурс проходитиме під девізом «Творчість заради майбутнього!» та має на метіпоказати усю культурну різноманітність УКраїни, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. У трьох попередніх конкурсах взяли участь творчі колективи та юні артисти з 20 регіонів України. Цього року Конкурс відбуватиметься у шести номінаціях.

Вичерпну інформацію про умови проведення IV Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», вимоги до виступів, критерії їх оцінювання тощо можна отримати на офіційному веб-сайті Конкурсу-фестивалю за посиланням www.perlyny.com.ua, а також за контактними телефонами Оргкомітету: (044) 586-40-11, (067)5201135.

попередня статтяДержгеокадастр оприлюднив план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним громадам
наступна статтяУ Хмельницькому вшанували пам’ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів