Засідання комісії з розподілу коштів ДФРР

19 вересня голова обласної ради Михайло Загородний взяв участь у засіданні комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку,що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, яке провів голова облдержадміністрації  Вадим Лозовий.

Мета засідання – обговорення та вирішення актуальних питань, що стосуються перерозподілу коштів між загальним та спеціальними фондами по проектах, які фінансуються за рахунок коштів ДФРР.
На сьогодні з передбачених коштів ДФРР у сумі 236,0 млн.грн., спеціальний фонд становить 78,7 млн.гривень, які передбачено направити на добудову 20 об’єктів, з яких 5 – лише з коштів спец. фонду. Водночас, керівництво області вважає,що є ризик, що кошти спеціального фонду в цьому році взагалі можуть не надійти. Адже запланованих 28 мільйонів гривень коштів спецфонду поки не отримали три загальноосвітні школи у с.Новолабунь Полонського району, с.Залужжя Білогірського району та с.Корчик Шепетівського району.
У зв’язку з цим члени комісії вирішили провести провести перерозподіл коштів між окремими об’єктами з загального фонду на спеціальний та відповідно до загального з спеціального задля завершення будівельних робіт та введення запланованих об’єктів в експлуатацію.
Начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Олексій Дьома поінформував членів комісії що станом на 17 вересня 2018 року з передбачених коштів ДФРР у сумі 236,0 млн.грн. на 48 програм і проектів, спрямовано загальний фонд 125,9 млн.грн. з яких освоєно 59,4 млн.грн., або 47,4 %, спеціальним фондом передбачено на звітний період 68,9 млн.грн., спрямовано лише залишок коштів з минулого року по об’єкту будівництво водогону в с.Браїлівка – смт Нова Ушиця у сумі 1,2 млн.грн.

Так, до уваги присутніх було представлено перелік об’єктів з яких знімають кошти з загального фонду та об’єкти на які перекидають кошти на загальний фонд.

Після заслуховування та обговорення представленої інформації члени комісії шляхом голосування підтримали запропонований перерозподіл коштів.

Ршення ж про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 року № 372-р уже розглядатиме на засіданні Міжвідомча комісія при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

https://www.facebook.com/admkm.gov.ua/videos/348585382351041/?t=4

 

попередня статтяТриває робота депутатів в постійних комісіях
наступна статтяНовій Ушиці – 579 років !