Новій Ушиці – 579 років !

Цьогоріч 19 вересня мешканці Нової Ушиці відзначили 579 день народження селища. Від імені голови обласної ради Михайла Загородного,всього депутатського корпусу зі святом привітав заступник голови обласної ради Валерій Лесков.Традиційно урочисті заходи проходили на центральному стадіоні селища. Тут могли відпочити як діти, так і дорослі. Для малечі працювали аніматори та клоуни, які розважали діток різними іграми, та конкурсами. Працювали атракціони, було розгорнуте сувенірне містечко, виставка майстрів народної творчості, проводились майстер-класи.
Одразу після урочистого відкриття свята розпочався футбольний матч за участі Національної збірної України серед ветеранів та ФК «Нова Ушиця» в підтримку єдності України та військових, що обороняють мир і спокій нашої країни на сході.
Продовжилося свято святковим концертом. Зірковими гостями на ньому стали зірки української естради, гурти «ПАН КАРПО» та «КОХАНА,КОХАНИЙ», а також зразковий художній колектив України ансамбль танцю «ВЕСНЯНКА». Вони запалювали публіку своїми піснями та танцями.

За матеріалами Новоушицької РДА

попередня статтяЗасідання комісії з розподілу коштів ДФРР
наступна статтяКомплексна робоча група погодила фінансування ремонту автодоріг ще у п’яти районах області