Здоровий спосіб життя – здорова нація

6 вересня заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко, радник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина взяли участь в обласних урочистих заходах, які відбулись  на стадіоні “Поділля” до Дня фізичної культури та спорту.

У своєму вітальному слові Тетяна Іванівна подякувала спортменам області та їхнім тренерам подальших перемог, а присутнім побажала бути небайдужими до здорового способу життя.
«Від імені голови обласної ради Михайла Загородного, депутатів облради хочу подякувати вам за те, що своїми досягненнями ви творите і примножуєте спортивну славу нашого краю та й України в цілому. Бажаю спортсменам і тренерам підкорення нових вершин, а також залучати до спорту якомога більше дітей, надихаючи своїм прикладом», – сказала Тетяна Іванівна.
Грамотами та Подяками обласної ради, облдержадміністрації за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху нагороджено провідних спортсменів, тренерів та фахівців області.
На завершення свята у виконанні студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на футбольному полі відбулась руханка.
попередня статтяРеєстрація на навчальні візити до спеціалізованих ЦНАП триває до 10 вересня
наступна статтяЩе десятьом учасникам антитерористичної операції вручено посвідчення, яке надає статус бійця-добровольця АТО