Здоровий спосіб життя – здорова нація

6 вересня заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко, радник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина взяли участь в обласних урочистих заходах, які відбулись  на стадіоні “Поділля” до Дня фізичної культури та спорту.

У своєму вітальному слові Тетяна Іванівна подякувала спортменам області та їхнім тренерам подальших перемог, а присутнім побажала бути небайдужими до здорового способу життя.
«Від імені голови обласної ради Михайла Загородного, депутатів облради хочу подякувати вам за те, що своїми досягненнями ви творите і примножуєте спортивну славу нашого краю та й України в цілому. Бажаю спортсменам і тренерам підкорення нових вершин, а також залучати до спорту якомога більше дітей, надихаючи своїм прикладом», – сказала Тетяна Іванівна.
Грамотами та Подяками обласної ради, облдержадміністрації за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху нагороджено провідних спортсменів, тренерів та фахівців області.
На завершення свята у виконанні студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на футбольному полі відбулась руханка.