Змінено графік роботи Центру видачі гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради

Протягом 10 місяців за ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк на Хмельниччині діє Центр видачі гуманітарної допомоги, що розташований у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького. Тут переселенці можуть отримати необхідні речі, одяг та взуття, дитячі товари, іграшки, постільну білизну та посуд.

Інформуємо, що з січня 2023-го року змінено графік роботи Центру. Тепер він працюватиме у понеділок від 10 до 16 години та у п’ятницю від 10 до 15 години. Місце розташування: м. Хмельницький, вулиця Соборна, 60.

У продовження співпраці Віолети Лабазюк та релігійної організації “Релігійне Управління Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні” 13 та 16 січня 2023 року буде здійснюватись видача грошових сертифікатів на суму 500 гривень для сімей з числа внутрішньо переміщених осіб, члени яких є військовослужбовцями Збройних Сил України, для сплати за товар в одній із торговельних мереж магазинів.

Для отримання сертифікату необхідно надати відповідні підтверджуючі документи: копію військового квитка та копію документа, що підтверджує сімейні відносини з військовослужбовцем.

Аналогічні сертифікати за сприяння голови ради декілька тижнів тому вже було передано для переселенців з Маріуполя та ВПО з Хмельницького консультаційно-гуманітарного центру «Донеччина хаб».

Розуміючи всю відповідальність за забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, Віолета Олександрівна постійно співпрацює з іноземними партнерами та залучає необхідні для допомоги людям ресурси. Хмельниччина продовжує утримувати потужну позицію одного з найбільших гуманітарних регіонів країни.

попередня статтяВолонтери подякували голові обласної ради за співпрацю
наступна статтяСьогодні – День українського політв’язня