Волонтери подякували голові обласної ради за співпрацю

З перших днів війни голова обласної ради Віолета Лабазюк веде активну співпрацю з волонтерськими організаціями області щодо надання необхідної допомоги нашим захисникам та захисницям, які боронять територіальрну цілісність України на передовій, а також щодо підтримки вимушених переселенців. Однією з таких організацій є БФ “Право на захист», який зарекомендував себе як один із лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства.

Сьогодні Віолета Олександрівна зустрілась з представником фонду Олегом Черненко. Окресливши плани подальшої роботи фонду, представник волонтерської організації висловив слова вдячності голові обласної ради за сприяння у реалізації проєкту “Задоволення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення України” та вручив Подяку від благодійного фонду.

У свою чергу, голова ради подякувала представникам БФ “Право на захист» за щоденну роботу, потужну патріотичну позицію та вагомий особистий внесок у перемогу над ворогом, зазначивши, що лише спільними зусиллями всіх небайдужих українців ми зможемо зберегти свободу та незалежність.

попередня статтяЗберегти світло: Уряд затвердив програму з обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи за підтримки ЄС
наступна статтяЗмінено графік роботи Центру видачі гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради