Зустріч з представниками добровольчого формування «АФГАН»

Голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася і поспілкувалася з представниками добровольчого формування «АФГАН» Хмельницької міської територіальної громади.

На сьогоднішній день особовий склад загону сформовано на 100 відсотків. Наразі формування виконує завдання з охорони об´єктів критичної інфраструктури міста Хмельницький і області та водночас є резервом, які одними з перших стануть на захист своєї території у випадку посилення російської агресії.

Під час зустрічі говорили про співпрацю з добровольчим формуванням у подальшому.

На попереднє звернення добровольчого формування Віолета Лабазюк від себе особисто передала військову форму, взуття та необхідні продукти харчування.

Як зазначила Віолета Лабазюк, завдячуючи спротиву Збройних сил України наша область майже не потерпала від російської навали. Вона подякувала членам добровольчого загону за принципову позицію стати на захист своєї батьківщини і додала: «Лише спільними зусиллями та у співпраці наближаємо перемогу!».

На завершення зустрічі сторони домовилися про подальшу взаємодію, спрямовану на покращення матеріально-технічного та військового забезпечення добровольчого формування.

Разом до Перемоги!

попередня статтяЩоденна допомога переселенцям від центру видачі при Хмельницькій обласній раді
наступна статтяВічна Пам´ять і Слава загиблим Героям за Україну!