Будівельників краю привітали із професійним святом

11 серпня у нашій державі відзначатиметься День будівельника.

На Хмельниччині сьогодні функціонує 230 будівельних підприємств, де працює близько 6 тисяч працівників.

Напередодні професійного свята за участі керівництва області відбулися урочисті заходи, де вшанували нелегку працю ветеранів та працівників будівельної галузі краю.

День будівельника – свято сильних, витривалих і працьовитих людей. Адже саме завдяки представникам цієї професії серед нас з′являються житлові будівлі, інноваційні школи, лікарні, центри надання адміністративних послуг,  інші необхідні об′єкти соціальної та транспортної інфраструктури.

Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної ради учасників урочистостей, а в їх особі увесь багатотисячний колектив підприємств, які здійснюють будівельну діяльність на Хмельниччині, привітав заступник голови облради Валерій Лесков.

«З нагоди свята хочу висловити слова вдячності усім, хто зміг зберегти цю галузь в нелегких ринкових умовах, водночас нарощуючи та оновлюючи виробництво, запроваджуючи новітні технології та вносячи свій вагомий внесок у розвиток економіки нашого краю та України загалом», – сказав Валерій Олександрович.

Валерій Лесков висловив слова подяки будівельним підприємствам та їх керівникам, а також усім, хто зміг зберегти цю галузь в нелегких ринкових умовах, водночас нарощуючи та оновлюючи виробництво, запроваджуючи новітні технології та вносячи свій вагомий внесок у розвиток економіки нашої області.

Також посадовцем було адресовано слова щирої вдячності ветеранам будівельної галузі за їх неоціненні настанови і професійний досвід, якому вони навчають молодих працівників.

Кращим представникам будівельної галузі краю Валерій Лесков вручив відзнаки обласної ради.

Вітальні слова будівельники також приймали від керівництва облдержадміністрації, міської ради, Асоціації «Регіональне будівництво Хмельниччини».

Яскраві мистецькі вітання учасникам урочистого зібрання подарували солісти обласної філармонії та обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Старицького.