Депутати обласної ради працюють в постійних комісіях

Майже дев’яносто питань порядку денного опрацьовують під час засідань постійних комісії депутати обласної ради. Так, сьогодні під головуванням Інни Ящук відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму. Цього ж дня Василь Мастій провів засідання постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин. Напередодні, 15 березня, проекти рішень чергової одинадцятої сесії розглянули члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення та з питань децентралізації, регіонального розвитку та комунальної власності. Головували на цих засіданнях Віталій Бандирський та Олександр Слободян.

Левова частка питань – це депутатські запити. Деякі з них депутати – автори запитів погоджують зняти з контролю, інших, навпаки, вимагають продовжити термін виконання.

Традиційно основним питанням до детального обговорення залишаються фінансові питання. Так, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич інформував депутатів про виконання обласного бюджету за 2016 рік. До речі, публічне представлення звіту відбулось ще 28 лютого поточного року на розширеному засіданні колегії ОДА. Також головний фінансист краю виніс на розгляд депутатів проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік».

Під час роботи у комісіях депутати опрацювали звіти про виконання обласних програм у минулому році : Програми діяльності Хмельницького обласного контактного центру, Програми розвитку земельних відносин у Хмельницькій області на 2011 – 2015 роки, Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2012 – 2016 роки, Програми науково-технічного та інноваційного розвитку Хмельницької області на 2012-2015 роки, Обласної програми поліпшення  кінообслуговування населення  Хмельницької області на 2013-2017  роки, Програми збереження об’єктів культурної спадщини у Хмельницькій області на 2015 – 2020 роки, Програми розвитку рибного господарства Хмельницької області на 2013 – 2017 роки, Програми розвитку водного господарства Хмельницької області  до 2021 року, Обласної програми поліпшення  кінообслуговування населення  Хмельницької області на 2013-2017  роки та Обласної програми фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

Ще до кількох обласних програм (Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2018 року, Програми централізованого забезпечення медичних закладів дороговартісним медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2016-2018 роки, Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2018 року, Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2018 року та Обласної програми фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький») передбачено внесення змін.

23 березня депутатам пропонують до затвердження чотири нових обласних програми: Програму розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017 – 2021 роки, Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2017 – 2018 роки, Програму підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2017-2021 роки та Програму сприяння якісній бойовій підготовці військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території Хмельницької області, на 2017 рік.

Кожне питання порядку денного в комісіях обговорювалося окремо, вивчалися подані документи, вносилися конкретні пропозиції до проектів рішень.

Усі пропозиції та зауваження постійних комісій детально опрацює  президія обласної ради, засідання якої відбудеться 21 березня.

Пленарне засідання чергової одинадцятої сесії обалсної ради розпочнеться о 10 ранку 23 березня.

попередня статтяДепутати обласної ради звернулися до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, що склалася в Україні
наступна статтяХмельницький ОЕНЦУМ відзначений срібною медаллю VIIІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017»