Державних службовців привітали з професійним святом

Сьогодні в сесійній залі Будинку рад відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби України, яке з 2003 року відзначається у нашій державі щорічно 23 червня.

В урочистостях взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, тимчасово виконуючий обов′язки голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, які привітали державних службовців краю та ветеранів державної служби.

Від імені усього депутатського корпусу обласної ради та виконавчого апарату облради Михайло Загородний привітав увесь колектив органів державного управління Хмельниччини з професійним святом.

«Виконуючи від імені держави повноваження, державні службовці є її уособленням. Від вашої сумлінної служби, фаховості та ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного з вас залежить успішність Хмельниччини та держави в цілому», – сказав Михайло Васильович.

Посадовець побажав учасникам зібрання наснаги у непростій роботі, нових досягнень в ім’я рідної майбутнього України.

Окремим державним службовцям Михайло Загородний вручив Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

Державних службовців з професійним святом також вітали представники Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, Федерації професійних спілок області.

Творчі дарунки для учасників урочистостей лунали від солістів Хмельницької обласної філармонії.