До уваги усіх зацікавлених осіб!

Хмельницька обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

  1. Директорів закладів соціального захисту – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області: Базалійського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Бахматівецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Вереміївського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Лісоводського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Новокостянинівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Самчиківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Смотрицького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Зяньковецького психоневрологічного інтернату.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– вища освіта на рівні спеціаліста або магістра (кандидат на посаду керівника закладу соціального захисту населення, розташованого у сільській місцевості – середня спеціальна або вища освіта на рівні молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра);

– стаж роботи на керівних посадах не менше двох років;

– досвід роботи у сфері соціального захисту не менше трьох років.

  1. Директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– вища освіта;

– стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

– організаторські здібності, фізичний і психічний стан кандидата, який не перешкоджає виконанню ним професійних обов’язків.

  1. Директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– вища освіта за ступенем спеціаліста або магістра;

– загальний стаж роботи не менш ніж 3 роки, стаж роботи на керівних посадах або керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 1 рік.

Документи кандидатів приймаються до 18 травня 2018 року включно у робочі дні з 9.00. до 17.00. години за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб.241.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають:

– заяву про участь у конкурсі;

– особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією (в автобіографії додатково можуть вказуватись досягнення, здобутки, напрацювання кандидатів у відповідній галузі);

– копії документів про освіту;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;

– довідку про наявність або відсутність судимостей;

– інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

– копії паспорта та ідентифікаційного коду;

– письмову згоду на обробку персональних даних;

– копію трудової книжки.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, в обласній раді або нотаріально.

Кандидати на посаду керівника можуть подавати свої пропозиції щодо подальшої господарської та/або фінансово-економічної діяльності підприємства (закладу) у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо), а також додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Довідкова інформація за телефоном: (0382) 65-62-32.