Національний конкурс «Благодійна Україна-2018» запрошує до участі

 Вже кілька років поспіль Асоціація благодійників України проводить Національний конкурс «Благодійна Україна».

Мета конкурсу – розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Завданням Конкурсу є популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик, відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року, інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності, популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

У рамках загальнонаціонального конкурсу в Хмельницькій області стартував регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Хмельниччина-2018». Партнером Асоціації благодійників України на Хмельниччині виступає знана в регіоні Громадська організація «Мистецька сотня «Гайдамаки».

Організатори спільно з партнерами прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в країні та області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик. Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, окремі доброчинці, меценати та волонтери Хмельниччини, які в попередні роки були переможцями та лауреатами як національного конкурсу, так і його регіонального етапу, через участь в ньому наростили свою благодійну спроможність та запровадили нові та інноваційні форми благодійної допомоги.

 Цього року Національна експертна рада конкурсу визначатиме переможців в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній із зазначених вище номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу.

Ознайомитися з умовами проведення конкурсу та скачати заявку можна за посиланням.

Останній термін подачі заявок для участі – 15 березня 2019 року.

Відзначення переможців і лауреатів відзнакою «Ангел добра» і дипломами відповідно відбудеться на урочистій церемонії нагородження «Благодійна Хмельниччина-2018» та на головній церемонії в Києві, які пройдуть навесні 2019 року.