Польська компанія Gembiak-Mikstacki Sp. J. зацікавлена у співпраці з Хмельниччиною у сфері будівництва та реконструкції доріг

Голова обласної ради Михайло Загородний та голова облдержадміністрації Вадим Лозовий зустрілися з керівництвом польської компанії Gembiak-Mikstacki Sp. J., яка спеціалізується на будівництві доріг та різних видах ремонту автомагістралей.

У зустрічі також взяли участь депутат обласної ради Петро Павлюк, радник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук, директор ДП «Хмельницькавтодор» Анатолій Дячук.

За словами генерального директора Wiesław Gembiak компанія “Gembiak-Mikstacki Sp. J.” належить до компаній, які виконують роботи, пов’язані з будівництвом та модернізацією доріг, на місцевому рівні, відновленням дорожніх покриттів, будівництвом автопарків, скверів та тротуарів. Дорожні роботи виконуються в рамках публічних тендерів, оголошених органами місцевого самоврядування, на національних, регіональних та місцевих дорогах.

Компанія реалізовує проекти шляхом забезпечення високої якості дорожніх робіт та виробництва бітумів, використання сучасного обладнання, ефективного нагляду за постачальниками та субпідрядниками, залучення кваліфікованих кадрів, своєчасного виконання довірених робіт, доступності, догляду за природним середовищем, зокрема у сфері економії відходів,  небезпеки забруднення ґрунту та підземних вод, а також виконання вимог інших нормативно-правових актів та правил охорони праці.

Під час спілкування голова обласної ради Михайло Загородний зазначив, що в Україні та на Хмельниччині зокрема протягом останніх років багато робиться у галузі будівництва та ремонту доріг, особливо це стосується національних автомагістралей між обласними центрами. Разом з тим, в області є достатньо доріг, які потребують негайного та якісного ремонту. Тому, за словами, посадовця, обласна влада погоджується розглянути всі пропозиції польської компанії для подальшої співпраці.

«Основне для області – отримати від польської компанії вчасні та якісні послуги у сфері будівництва та ремонту робіт під довгострокові гарантії», – наголосив Михайло Загородний.            

На завершення учасники зустрічі обмінялися інформацією для подальшого спілкування та визначення умов співпраці.