Працівників суду привітали з професійним святом

З нагоди Дня працівників суду, який відзначається щорічно 15 грудня, заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий та Хмельницький міський голова Олександр Симчишин привітали з професійним святом представників Феміди Хмельницької області. До вітань своїм працівникам приєднались голова Хмельницького апеляційного суду Сергій Болотін та керівник Територіального Управління державної судової адміністрації України в області Іван Приступа.

У своєму вітальному слові Тетяна Іванівна відзначила важливу роль судової гілки влади в утвердженні принципу верховенства права і справедливості.

«Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості, а крім того любові до людей”, – наголосила посадовець.

Цього дня кращим працівникам Апеляційного, Господарського судів, Територіального управління державної судової адміністрації Хмельницької області було вручено грамоти обласної ради, облдержадміністрації та міської ради. Цих відзнак вони удостоєні за сумлінну працю, високий професіоналізм та добросовісне ставлення до виконання посадових обов’язків.