У Києві відбувся VII Національний молитовний сніданок

31 травня в Українському домі у Києві відбувся VII Національний молитовний сніданок, присвячений 1030-річчю хрещення Київської Русі-України. Участь у заході взяли Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, очільники українських церков, Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, народні депутати, дипломати, керівників закордонних дипломатичних місій. Від Хмельницької обласної ради на Національному молитовному сніданку побувала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

Слово Президента на VII Національному молитовному сніданку

Національні молитовні сніданки – традиція багатьох демократичних країн світу.

Вже більше 60 років вони проходять в США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що подібний захід сприяє духовному єднанню й порозумінню провідних політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів з усього світу.

Справжньою подією молитовний сніданок вважається в США. Вперше він був організований президентом США Дуайтом Ейзенхауером (у 1953 році).

Українські парламентарі уже 10 років поспіль проводять регулярні молитовні зустрічі у Верховній Раді України. Починалося з того, що троє політиків збиралися на спільну молитву, а тепер щочетверга зранку представники різних фракцій та конфесій вивчають Слово Боже, моляться й лише тоді йдуть працювати. Така молитовна група стала ідеологічним ядром для створення Міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров’я України».

У 2011 році українські парламентарі-християни ініціювали й провели Перший Національний молитовний сніданок України.

Вже цього року в такому всеукраїнському молитовному сніданку взяло участь близько 700 гостей із 15 країн.