Урочистості з нагоди початку нового навчального року відбулись на Хмельниччині

3 вересня у всіх школах Хмельницького пролунали перші дзвоники. Зустрічали нових студентів і  вищі навчальні заклади краю. Сьогодні керівництво обласної ради завітало до вузів Хмельницького аби привітати студентів, викладачів області з початком нового навчального року. Заступник голови облради Валерій Лесков відвідав урочисту лінійку у Хмельницькому університеті управління та права. А заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко побувала на урочистостях у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії та Хмельницькому національному університеті.

Із вступом до одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів – Хмельницького університету управління та права – осередку юридичної та управлінської освіти в нашому регіоні привітав першокурсників Валерій Лесков.

“Впевнений, що знання, які ви отримаєте в стінах університету, дозволять вам бути успішними юристами та ефективними управлінцями й на практиці вносити свій вклад в реалізацію стратегічних пріоритетів соціально-економічної політики та гуманітарного розвитку суспільства, адже в Хмельницькому університеті управління та права створені всі умови для успішного поєднання навчання з громадською та культурною діяльністю. У своїй навчальній діяльності ви завжди можете розраховувати на допомогу з боку університету та сприяти подальшому покращенню його імідж”, – наголосив посадовець.

***

З початком нового навчального року колектив комунального закладу обласної ради Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію привітала заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко.  Майбутнім педагогам та їх наставникам вона побажала успіхів у навчанні, викладацькій діяльності та впевненості у завтрашньому дні.

***

В найбільшому вузі нашої області – Хмельницькому національному університеті – урочистості з нагоди початку нового навчального року відбулись 1 вересня.

Традиційно під час святкування відбувся урочистий ритуал “Посвячення першокурсників у студенти Хмельницького національного університету”. Цього року Хмельницький національний університет відчинив свої двері і прийняв у свою дружню студентську сім’ю майже дві тисячі першокурсників. Вчорашні школярі успішно склали зовнішнє незалежне оцінювання і вибороли право навчатися тут. Для них ритуал посвячення у студенти став визначною подією. Ще одним підтвердженням того, що  першокурсники,  стали студентами Хмельницького національного університету було проголошення клятви студента.

У  своєму вітальному слові Тетяна Зеленко побажала усім миру, здоров’я, щастя, нових творчих звершень, а першокурсникам – наснаги та впевненості у своїх силах.

“Нехай студентські роки будуть часом вашого інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу! Нехай роки навчання в  університеті наповнять ваше життя новим змістом, розширять коло друзів, будуть багатими на яскраві події та приємні враження! Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, удачі та успіхів!”, – наголосила Тетяна Іванівна.