Відбулося засідання колегії облдержадміністрації

Сьогодні голова обласної ради Михайло Загородний взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів голова новопризначений голова ОДА Вадим Лозовий.

На порядок денний членів колегії було винесено три питання:

-про стан епізоотичної ситуації в області та здійснення державного кон­тролю за безпечністю харчових продуктів; про стан протипожежного захисту закладів оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році та про стан підготовки підприємств агропромислового комплексу області до збирання зернових культур.

З інформацією про стан епізоотичної ситуації в області та здійснення державного контролю за безпечністю харчових продуктів виступив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Василь Грушко, який наголосив, що організація і проведення протиепізоотичних заходів є запорукою підтримання стабільної епізоотичної ситуації на території області, отримання безпечних харчових продуктів.

Посадовець зазначив, що у період з 2016 року в області виникло 7 спалахів АЧС. У 2016 році – 5, 2017 та 2018 – по 1. Під час локалізації спалахів хвороби знищено 21489 голів свиней, з місцевих бюджетів виділено для ліквідації захворювання 1,5 млн. грн, понесено збитків на суму понад 35,0 млн. гривень.

Усіх керівників ознайомлено із ветеринарно-санітарними вимогами, заходами, що сприяють підвищенню рівня біобезпеки свиногосподарств.

Спільно з Головним управлінням Національної поліції в області запроваджено роботу 25 спільних ветеринарно-поліцейських мобільних груп для контролю за переміщенням тварин.

Інформація про стан епізоотичного благополуччя та державного контролю за безпечністю харчових продуктів в області

Начальник Головного управління ДСНС України в області Едуард Братко інформував членів колегії про стан протипожежного захисту закладів оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році.

На території області протягом літнього періоду у 2018 році планується робота 9 закладів оздоровлення та відпочинку дітей у Дунаєвецькому, Ізяслав­ському, Красилівському, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Старокос­тянтинівському та Ярмолинецькому районах, з них 5 комунальної форми власності та 4 – приватної. Під час обстеження та перевірок закладів особлива увага зверталася на стан електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопо­стачання, наявність та справність систем протипожежного захисту, шляхів евакуації, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння.

Інформація про стан протипожежного захисту закладів оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році

Про стан підготовки підприємств агропромислового комплексу області до збирання зернових культур членам колегії повідомив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Вадим Конончук.

Програмою соціально-економічного розвитку області на 2018 рік госпо­дарствами усіх форм власності передбачається отримати валовий збір зерно­вих в обсязі 3 млн. тонн. Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації та управліннями (відділами) агро­промислового розвитку райдержадміністрацій розроблено структуру посівних площ сільськогосподарських культур, згідно з якою зернові культури займа­ють 560 тис. га або 47% від загальної посівної площі.

Інформація про стан підготовки підприємств агропромислового комплексу Хмельницької області до збирання зернових культур у 2018 році

За результатами засідання колегії було прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення задля усунення недоліків у роботі.

попередня статтяПідсумки 56-го чемпіонату зі спортивного туризму серед учнівської молоді Хмельниччини
наступна статтяКращі практики місцевого самоврядування: обмін досвідом задля подальшого успішного розвитку громад