Вісімнадцята сесія обласної ради розпочала свою роботу

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Михайла Загородного на 22 березня заплановано проведення пленарного засідання вісімнадцятої сесії облради. Сьогодні, згідно із затвердженим графіком, розпочали роботу постійні комісії з розгляду питань чергової сесії.

Під головуванням Василя Мастія відбулося засідання постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин, а Вадим Лозовий провів засідання комісії з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку.

У роботі постійних комісій взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, його заступники Неоніла Андрійчук і Валерій Лесков, керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук, заступники голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та Олег Гуменний.

На розгляд депутатів запропоновано майже півсотні питань порядку денного. Зокрема, обранці обговорили проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік» та заслухали інформацію про виконання обласного бюджету на 2017 рік.

Сесією передбачається затвердити шість нових регіональних програм – надання соціальних послуг центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, соціальними закладами на 2018-2022 роки, розвитку архівної справи на 2018-2021 роки, сприяння якісній бойовій підготовці військової частини 3053 Національної гвардії України, яка розташована на території Хмельницької області, на 2018 рік, забезпечення антитерористичного та протидиверсійного захисту важливих державних, військових об’єктів, місць масового перебування людей, об’єктів критичної та транспортної інфраструктури Хмельницької області на 2018-2019 роки, національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки та поводження з відходами у Хмельницькій області на 2018-2022 роки.

Заслухали депутати інформації про виконання  семи обласних програм, термін яких вже завершився – соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2017 рік, обласної програми подальшого вдосконалення соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Хмельницькій області на 2013-2017 роки, сприяння якісній бойовій підготовці військових частин Збройних сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території Хмельницької області, на 2017 рік, підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2017 – 2021 роки, фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький», приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2011-2015 роки та антикорупційної програми Хмельницької обласної ради на 2017 рік.

Окрім того, пропонується на розгляд депутатів звіт голови обласної ради за минулий рік.

Частину питань порядку денного складають депутатські запити та питання, що врегульовують діяльність об’єктів обласної комунальної власності, серед яких – кадрові.

Підтримали члени комісій кандидатури Василя Семенова на посаду директора Хмельницького обласного навчально-курсового комбінату, а Анатолія Федосєєва – на посаду директора Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

Завтра, 13 березня, депутати продовжать працювати у постійних комісіях.