Зустрічі у День Соборності України

22 січня, під час міжобласних урочистостей, які відбулися на межі Хмельницької та Тернопільської областей у День Соборності України, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин передав голові Хмельницької обласної ради Михайлові Загородному символічний дарунок – копію Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, який проголошував Українську Народну Республіку «самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу».

У свою чергу Михайло Загородний вручив Олександру Ганущину книгу «Поділля в добу Української революції. Рік 1917» з автографом упорядника Віктора Адамського та подарункове видання «Хмельниччина».

Крім того, голова Львівської обласної ради за вагомий особистий внесок у становлення і розвиток України та нагоди Дня Соборності України і 100-річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР нагородив Почесною відзнакою Львівської обласної ради «100-річчя від дня проголошення ЗУНР» директора Державного архіву Хмельницької області Володимира Байдича.