35 інструкторів отримали сертифікати фахівців Сил спеціальних операцій

20161115_131140_4У Хмельницькому відбувся черговий випуск урочисто  інструкторів Сил спеціальних операцій.

В урочистому зібранні взяв участь заступник голови обласної ради Валерій Лесков, представники іноземних країн-партнерів об’єднаної багатонаціональної групи.

Це вже другий випуск спецпризначенців, яких готували майже півроку в рамках програми Об’єднаної багатонаціональної групи, до якої входять представники США, Литви, Латвії та Естонії. Відтепер, на базі центру Сил спецоперацій нинішні випускники навчатимуть українських бійців.

«Від сьогоднішнього дня ви не лише розвідники, а  уповноважені захищати інформаційний простір та вести спецоперації різних рівнів. Окрім того, зможете передати досвід закордонних колег своїм побратимам. Це особливо важливо у сьогоднішній ситуації, що склалася у державі», – сказав Валерій Лесков, звертаючись до військовослужбовців.

1479216193Командувач Сил спеціальних операцій генерал-майор Ігор Луньов зазначив, що підготовка інструкторів – важливий крок у розбудові загальної архітектури Збройних сил України. Це військовослужбовці, які стануть основою для подальшого закладання системи підготовки Сил спецпризначення.

1479216115«У світовій практиці Сили спецпризначення є основним інструментом у гібридній війні як протидія загрозам. Ми докладаємо максимально зусиль, аби вони стали хірургічно заточеним інструментом у війні на Сході країни. При підготовці інструкторів ми максимально використовуємо той досвід, який здобули під час АТО», – зауважив Ігор Луньов.

20161115_132009Найближчим часом планується відкриття власного, сучасного навчально-тренувального центру ССпО. За словами командувача, на створення матеріально-технічної бази навчально-тренувального центру ССпО залучено 11 мільйонів гривень, на інфраструктуру виділено до 40 мільйонів гривень. Готовність центру складає близько 90 відсотків. Третій навчально-тренувальний курс розпочнеться вже за два місяці.

1479216150

У підготовці матеріалу використані фото з сайту Є

попередня статтяЩоби незрячі таланти були почуті
наступна статтяПоділля-центр – 25 років в ефірі