Поділля-центр – 25 років в ефірі

дирекція «Поділля-центр»Філія Національної телекомпанії України Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр» відзначає 25-річницю від дня створення.

З цієї нагоди у органній залі обласної філармонії відбулися урочистості, де звучали вітання для ветеранів та працівників філії НТКУ «Поділля-центр» від представників влади, громадських та волонтерських організацій.

Від імені голови обласної ради Михайла Загородного та депутатів облради колектив філії привітав начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративного устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату ради Віктор Ніконішин, який подякував медійникам за тісну співпрацю  з органами місцевого самоврядування, за допомогу робити життя територіальної громади області стабільнішим та добротнішим.

img_8271«Завдяки нашій співпраці робота обласної ради висвітлюється активно, оперативно, а головне – обєктивно.         Саме через ваші інформаційні випуски новин та спеціалізовані телепрограми та низку радіопрограм хмельничани дізнаються про діяльність влади, новини з життя мешканців наших міст, селищ та сіл. У центрі їх уваги ваших програм – наболілі питання життєдіяльності області, стан і перспективи місцевого самоврядування, проблематика територіальних громад і шляхи подолання кризових явищ. Можна сказати, що жодна з подій, яка відбувається в області, не залишається поза увагою обласного радіомовлення й телебачення. Широко висвітлюється й участь депутатів обласної ради, голів районних рад, сільських, селищних, міських голів у роботі тематичних нарад, проведення яких ініціювала обласна рада», – сказав посадовець у своєму вітальному слові.

img_8277Віктор Ніконішиш висловив щиру подяку всім працівникам регіональної дирекції “Поділля-Центр” за високий професіоналізм, оперативність і неупередженість у висвітленні життя нашої Хмельниччини та вручив Грамоти обласної ради та цінні подарунки окремим працівникам філії.

Народження телебачення відбулося впродовж літа-осені 1991 року, коли була створена міська редакція телебачення та відкритий власний телевізійний канал першого метрового діапазону. Тоді ж група ентузіастів на чолі з головним редактором Анатолієм Трачуком, згодом генеральним директором ОДТРК «Поділля-центр», почала виготовляти на побутовій відеоапаратурі перші телепередачі для ефіру.  Згодом, за допомогою місцевої влади, численних трудових колективів був придбаний знімально-монтажний комплект відеоапаратури та надано приміщення.

img_8272Хмельницьке телебачення наростило свої потужності як у технічному, так і творчому плані, є авторитетним учасником суспільно-політичного життя подільського краю.

Нині передачі хмельницького телебачення цілодобово транслює 8 передавачів аналогового  формату та вся обласна мережа нововпроваджуваного цифрового мовлення на 5-му мультиплексі.

На рахунку «Поділля-центр» – крім щоденних інформаційно-публіцистичних і тематичних телепрограм (соціально-економічного, пізнавального, культурно-мистецького, дитячого характеру), щорічні багатогодинні прямоефірні телемарафони, численні телерадіофестивалі («Подільське намисто», «Червона калина», «Барви Поділля», патріотичної пісні та інші).

ОДТРК «Поділля-центр»  був організатором масштабних  журналістських акцій. Зокрема Всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Калинові острови» у 2001 році та Міжнародного телерадіофестивалю “Агросвіт” у 2005 році.

Хмельницькі телевізійники ще з 1992 року постійно беруть участь у найпрестижніших всеукраїнських та міжнародних професійних конкурсах, телефестивалях, телекінофорумах, почесні відзнаки яких (дипломи, призи, медалі) отримало більше сотні телепередач і телефільмів із логотипом ХТБ.