8 жовтня своє професійне свято відзначають юристи України

714
Свято День юриста з’явилося в календарі України за указом президента Леоніда Кучми від 16 вересня 1997 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України. Вчені припускають, що саме в цей день в 1016 році Ярослав Мудрий видав звід законів “Руська правда”, що став згодом правовою основою для розвитку централізованої держави Київська Русь.

І з цієї нагоди у сесійній залі Будинку рад представників юридичної галузі Хмельниччини сьогодні привітали заступник голови обласної ради Валентин Соколюк та заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук.

Вітаючи присутніх, посадовець наголосив, що бути юристом – почесно і відповідально.

“Бог знає все, а юрист знає більше. І справді сьогодні фаховий юрист – як поводир у законодавчому, соціальному та економічному вирі нашого життя. Відстоювати законні інтереси, розгляд справ у суді, відновлення  справедливості –  це Ваша щоденна і необхідна суспільству робота.  Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б зуміли обійтися без консультацій юриста.  Сьогодні професія юриста – одна з найважливіших. Сьогодні на служителів Феміди покладаються надії й завдання щодо утвердження принципу верховенства права, удосконалення українського законодавства та зміцнення правових гарантій захисту населення”, – сказав Валентин Соколюк.

Заступник голови ради побажав усім правникам успіхів на ниві юриспруденції, міцного здоров’я, благополуччя та удачі.

До Дня юриста за високий  професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращих юристів області було нагороджено грамотами обласної ради та облдержадміністрації.

Святковий настрій присутнім у залі юристам забезпечили вокальні виступи артистів обласної філармонії та Хмельницького музичного коледжу імені В.Заремби.