Адвокатів Хмельниччини привітали з професійним святом

В грудні 2002 року Президент України підписав Указ № 1121/2002 про встановлення в Україні професійного свята – Дня адвокатури, який відзначається щорічно 19 грудня.
Відповідно до Закону України «Про адвокатуру», який був введений в дію постановою Верховної Ради від 19 грудня 1992 року, Адвокатура України – це добровільне професійне громадське об’єднання, покликане сприяти захисту прав, свобод і представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, надавати їм іншу юридичну допомогу.

Від імені керівництва та всього депутатського корпусу з професійним святом адвокатів області привітав заступник голови обласної ради Валентин Соколюк.  Він наголосив на великому суспільному значенні цього правозахисного інституту в Україні.

“Мені особливо приємно привітати з цим чудовим святом тих, без чиєї допомоги неможливий справедливий результат вирішення справ у судах. Ті, хто чесно і мужньо стоїть на захисті прав та інтересів, хто присвятив своє життя служінню закону і справедливості! – зазначив посадовець. – Бажаємо Вам нових професійних досягнень, відданості своїй справі, сил та наснаги, а також неупередженості, витримки та непохитності у відстоюванні справедливості!”

Сьогодні на адресу адвокатів лунали вітання від першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Тюріна, голови Ради адвокатів Хмельницької області Наталії Вагіної. Кращих адвокатів Хмельниччини нагороджено Грамотами обласної ради та облдержадміністрації.

Так, за вагомий особистий внесок у розбудову та підвищення авторитету інституту адвокатури України, сприяння утвердженню престижу адвокатської діяльності, зміцнення правових засад у суспільстві, високий професіоналізм та з нагоди Дня адвокатури Грамотою обласної ради нагороджено адвокати Андрій Сорокопуд,  Юрій Гриб, Анатолій Казарець, Олена Смішна, Юрій Сергійчук та Богдан Ткачук.

попередня статтяВідбулось робоче засідання інвестиційної ради
наступна статтяТворіть добро – і вам воздасться