“Аеропорт Хмельницький” уже має пожежний автомобіль. В перспективі – вантажні авіаперевезення

1729

5 лютого за участю першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука відбулась урочиста передача пожежного автомобіля директору комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький” Валерію Сороці.

Завдяки волонтерам та громадським активістам автомобіль як гуманітарну допомогу вдалось привезти з Польщі. За словами Валерія Сороки, обов’язковою умовою подальшої сертифікації діяльності аеропорту як для пасажирських, так і для вантажних перевезень є наявність пожежного посту.

Вітає таку активну діяльність директора комунального закладу обласної ради і Володимир Гончарук. Адже при обмеженому бюджетному фінансуванні залучення допомоги благодійників стає ще одним рушійним кроком на шляху до відновлення функціонування аеропорту.

Посадовець впевнений, що в умовах карантину ставку потрібно робити не на пасажирські, а саме на вантажні авіаперевезення.

“Для обласної влади та аеропорту пріоритетною метою на наступні кілька років є отримання дозволів на вантажні авіаперевезення. Адже поруч біля міста формується глобальний логістичний хаб, який включає уже діючий інноваційний термінал Нової Пошти та логістичні термінали АТБ і Епіцентру, які плануються побудувати”, – розповів Володимир Гончарук.

Наступним кроком, за словами директора Валерія Сороки,  буде продовження виконання заходів для підготовки підприємства до сертифікації на обслуговування великих літаків на території хмельницького летовища.