Члени президії обласної ради визначили перелік питань, які виносяться на розгляд пленарного засідання

598

Відповідно до розпорядження голови обласної ради на 8 квітня ц.р. заплановано проведення пленарного засідання четвертої сесії облради.

Завершивши роботу в постійних комісіях, голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій зібрались на засідання президії.

Під керівництвом голови облради Віолети Лабазюк члени дорадчого органу проаналізували проект порядку денного та узгодили напрацьовані під час сесійного процесу постійними комісіями ради пропозиції та зауваження до переліку питань чергової сесії.

У засіданні президії взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, заступники голови обласної ради Володимир Гончарук та Валентин Соколюк, заступник керівника виконавчого апарату облради Тетяна Зеленко, керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук, заступники голови облдержадміністрації Сергій Ткачук та Сергій Тюрін, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради та облдержадміністрації.

Проект порядку денного складається із майже п′ятдесяти питань, серед яких ключовим є внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік.

Майже два десятки проєктів рішень стосуються затвердження нових та внесення змін до чинних обласних програм.

Планується депутатами схвалити ряд рішень, які стосуються врегулювання діяльності підприємств та організацій обласної комунальної власності,  врегулювання майнових та орендних відносин.

Також під час засідання президії погоджено внесення на розгляд сесії низки депутатських запитів.

Разом з тим, члени президії не погодили включення до проекту порядку денного чергової сесії питань, які були запропоновані окремими постійними комісіями. Зокрема, це такі питання: «Про зміну назви установ соціального захисту населення – об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області», «Про програму розвитку туризму Хмельницької області на 2021 – 2025 роки», «Про затвердження проекту організації територій регіонального ландшафтного парку «Мальованка», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів», «Про внесення зміни до обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018 – 2021 роки», «Про програму розвитку боксу Хмельницької області на 2021 – 2025 роки»,  «Про регіональну програму інформатизації «Цифрова трансформація Хмельниччина» на 2021 – 2023 роки», «Про цільову регіональну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2020 – 2023 роки» та «Про створення Комунального закладу культури «Малієвецький обласний історико-культурний музей».

Варто зазначити, що остаточне рішення щодо включення питань для розгляду четвертою сесією депутати приймуть безпосередньо на пленарному засіданні четвертої сесії у четвер, 8 квітня.